KMTech - wyposażenie ubojni - PRACA

Masz pytania?

Tel/Fax: +48 56 678 15 49

Tel/Fax: +48 56 646 16 02

Napisz do nas:

E-mail: piotr@kmtech.pl

E-mail: handlowy@kmtech.pl

Adres:

ul. Wapienna 20

87-100 Toruń

PRACA

Zapraszamy specjalistów do pracy na stanowiska zgodnie z poniższym wyszczególnieniem.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą - prosimy o przesyłanie CV na adres:
piotr@kmtech.pl
z każdym nadesłanym zgłoszeniem uważnie zapoznamy się.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier Mechanik / Konstruktor

Opis stanowiska:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń dla branży spożywczej
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków CAD, kalkulacja zapotrzebowania materiałowego)
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych.
  • Optymalizacja i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania:

  • Gruntowna wiedza techniczna,
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac projektowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość systemów projektowania: CAD 2D i 3D,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania,
  • partnerska atmosfera w zespole

Spawacz metodą TIG

  • Prace spawalnicze przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych,
  • Samodzielność, odpowiedzialność za wykonywane zadania i pracowitość,

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie,
  • Przyjazne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Partnerska atmosfera w zespole.