• Polski
  • Rosyjski
  • Angielski
  • Niemiecki
  • Włoski
Jesteś tutaj - Strona głównaWyposażenie ubojni - linie rozbiorowe - linie ubojowe - KMTech


Zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń dla zakładów branży mięsnej. Nasza firma z sukcesami działa na rynku już od 10 lat stale powiększając grono zadowolonych klientów w Polsce jak i za granicą.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompletne wyposażenie linii do uboju zwierząt rzeźnych oraz rozbioru wołowiny i wieprzowiny - dla zakładów mięsnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: kolejki, różnego rodzaju przenośniki, boksy głuszenia, oparzelniki, szczeciniarki, platformy stałe i ruchome, myjki, przepędy oraz inne maszyny i urządzenia.

Produkowany przez nas inwerter palet (obrotnica do palet) należy do rodziny urządzeń służących do przechylania, wywracania,  odwracania, obracania, zmieniania  ładunków umieszczonych na paletach.

Przepisy prawa, normy Unii Europejskiej a także uwarunkowania rynkowe sprawiają, że branża mięsna rozwija się bardzo dynamicznie stymulując tym samym potrzebę ciągłego rozwoju i inwestycji w zakładach . Nasze produkty i rozwiązania wychodzą naprzeciw tym potrzebom. Innowacyjne koncepcje, wysoka jakość i solidne wykonawstwo gwarantują spełnienie oczekiwań każdego odbiorcy.

Zapraszamy do współpracy.


Szybki kontakt

KMTech Sp. z o.o.
ul. Wapienna 10,
87-100 Toruń
Tel./Fax
Tel.
+48 (56) 678 15 49
+48 (56) 646 16 02

E-mail: handlowy@kmtech.pl
piotr@kmtech.pl
www.kmtech.pl

Nasi partnerzy handlowi