• Polski
  • Rosyjski
  • Angielski
  • Niemiecki
  • Włoski
Jesteś tutaj - O firmie

O firmie

KMTech jest producentem maszyn i urządzeń dla zakładów przemysłu mięsnego. Zgodnie z zapotrzebowaniem i oczekiwaniami naszych odbiorców proponujemy kompleksowe rozwiązania dla całych zakładów, wyposażenie działów, lub pojedyncze urządzenia.

- Wykonujemy projekty linii technologicznych do uboju i rozbioru trzody, bydła i owiec, produkujemy urządzenia, dokonujemy montażu wraz z przeszkoleniem pracowników oraz serwis.
- Do każdego naszego odbiorcy podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązanie spełniające jego wymagania, jednocześnie biorąc pod uwagę uwarunkowania danego zakładu.
- Nasze rozwiązania są ukierunkowane na polepszenie procesów produkcyjnych, podwyższenie standardów higienicznych w zakładach, mechanizację procesów i ich przyspieszenie co w rezultacie skutkuje obniżeniem kosztów produkcji oraz podwyższeniem jakości produktu końcowego.
- Wykorzystywane w naszej pracy materiały i rozwiązania gwarantują zgodność naszych produktów z normami UE, a znajomość Norm Rosyjskich, Ukraińskich i Białoruskich pozwala na dostosowanie naszych wyrobów do norm obowiązujących w tych krajach.
- Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wykonywanych przez nas wyrobów i oferowanych usług, terminowość dostaw oraz fachowość porad.

Nasi partnerzy handlowi